9996 STATUARIO CRYSTAL
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 9996 |
| Color | WHITE |
| Bundle | 1 |
| Type | QUARTZITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 9 |
| Length | 316cm / 124inch |
| Height | 178cm / 70inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 2936kg |
| Block | 9996 |
| Color | WHITE |
| Bundle | 2 |
| Type | QUARTZITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 12 |
| Length | 316cm / 124inch |
| Height | 178cm / 70inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 3738kg |
| Block | 9996 |
| Color | WHITE |
| Bundle | 3 |
| Type | QUARTZITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 9 |
| Length | 316cm / 124inch |
| Height | 178cm / 70inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 2936kg |